Skrzynia SW-19-400-3U RAL9011
Cena 332 PLN
Dostępność 8
Link

Skrzynia SW-19-400-3U przeznaczony jest głównie do realizacji niewielkich kompaktowych instalacji monitoringu IP.
Jest doskonałym zabezpieczeniem dla urządzeń elektronicznych wykorzystywaych w instalacjach monitoringu IP takich jak switche, rejestratory, zasilacze, akumulatory i inne.
Skrzynia posiada zdejmowane drzwi przednie które można zamontować odwrotnie w przypadku odwrócenia skrzyni. Okablowanie można wprowadzić do skrzyni po wyłamaniu blach w przepustach kablowych zarówno u góry skrzyni jak i u dołu. Skrzynia posiada również otwory przygotowane do zamontowania gniazd keystone.
Po wyłamaniu odpowiednich blaszek, instalator otrzymuje do dyspozycji 17 otworów pod gniazda keystone. Wykorzystując tą funkcjonalność, można przygotować i w całości (z wyjątkiem akumulatorów) zawieźć uzbrojoną skrzynię do klienta. Na miejscu uzbrojoną skrzynięwystarczy wystarczy przymocować do ściany i podłączyć do przygotowanej instalacji wpinając okablowanie do skrzyni. Można to zrobić bez konieczności wprowadzania okablowania do środka skrzyni. W taki sam sposób można podłączyć zasilanie do skrzyni ponieważ przygotowane zostały również otwory na zamontowanie gniazd zasilających 230V.

Skrzynia posiada też otwory na zamontowanie zewnętrznych anten WiFi w przypadku wykorzystania w skrzyni routera bezprzewodowego.
Specjalne przepusty kablowe w profilach montażowych RACK pozwalają na swobodne przeprowadzenie okablowania od urządzeń aktywnych do wewnętrznej przestrzeni skrzyni.

Stosując dedykowany panel ETZ nXPoE3U można efektywnie wykorzystać walory skrzyni montując panel, a w nim switche, przeprowadzając okablowanie UTP przepustami do wnętrza skrzyni, aż do wspomnianych wcześniej gniazd keystone. Następnie montując zasilacze buforowe również na panelu ETZ nXPoE3U i przyłączając do nich akumulatory. Pozostaje też miejsce na zainstalowanie niewielkiego rejestratora które będzie w stanie obsłużyć 16 kamer IP


Wymiary:

wysokość - 360mm
szerokość - 510mm
głębokość - 400mm


Skrzynia wyposażona jest również w otwory wentylacyjne które w razie kłopotów z wentylacją grawitacyjną można wyposażyć w wentylatory 80mm

shopping_cart