Skrzynia RHS680v2
Cena 1015 PLN
Dostępność 1
Link

Skrzynia RHS680v2 to obudowa przeznaczona do zastosowań zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Dzięki uszczelkom wokół drzwi zachowuje szczelność przed zachlapaniem. 
RHS680v2 nie jest obudową całkowicie hermetyczną, posiada otwory w dnie które pozwalają na zamontowanie wentylatora chłodzącego oraz wprowadzenie okablowania do komory zapasu.

RHS680v2 to nowa wersja skrzyni do budowy stacji bazowych. Pogłębiona o 60mm daje możliwość wykorzystania jej również jako węzeł światłowodowy. Do skrzyni RHS680 dopasowane są elementy zabudowy UBY, WL-3, panele ETZ oraz wszystkie elementy w standardzie 19 cali.
Skrzynia dostarczany jest z kompletem uchwytów do których można zamontować 3 kasety WL-3 lub inne urządzenia 19 calowe wysokości 1U - 4U.
Skrzynia pozwala na zamontowanie urządzeń wykonanych na bazie obudów RBX433 i RBY433 po zastosowaniu adapterów UBX.
RHS680v2 po lewej stronie (w komorze zapasu) posiada przepusty kablowe zarówno w podłodze jak i w suficie dlatego można łączyć skrzynie ze sobą tworząc rozbudowane systemy.
Komora zapasu przewidziana jest do przyjmowania nadmiaru kabla podczas otwierania kaset.
W jej tylnej części zamontowana jest stalowa ocynkowana płyta na której można zainstalować gniazda zasilające i uziemienie. 
Drzwi obudowy nie posiadają typowych zawiasów dlatego można je całkowicie zdjęć podczas montażu lub innych prac. Jest to szczególnie wygodne w przypadku montażu skrzyń w ciasnych pomieszczeniach lub na słupach gdzie montowane są pionowo.

Całość skrzyni RHS680v2 pomalowana jest lakierem proszkowym w kolorach: 
- RAL 9011 (strukturalny czarny mat) 
- RAL 9002

Wymiary :
wysokość – 277 mm
szerokość – 680 mm
głębokość – 322 mm

shopping_cart