Obudowa PCY-L
Cena 242 PLN
Dostępność 10
Link

Obudowa PCY-L dedykowana jest do budowy serwerów. Konstrukcja PCY-L pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu płyty mini-ITX wraz ze standardowej wielkości wentylatorem na procesor.
Wnętrze obudowy pomieści 4 dyski 3,5' lub 8 dysków 2,5'. Perforacja obudowy umieszczona z jej lewego i prawego boku umożliwia swobodny przepływ powietrza nawet w przypadku płyt głównych posiadających tylko chłodzenie pasywne. Konstrukcja obudowy PCY umożliwia zamocowanie jej w specjalnym adapterze co pozwala na zaszeregowanie wielu takich obudów na niewielkiej powierzchni. W dedykowanym do tego celu adapterze PCpack mieści się aż 6 obudów PCY oraz PCY-L.

Dodatkowym atutem wszystkich obudów jest fakt, że zarówno sygnalizację LED jak i wyłącznik ON/OFF można zainstalować z przodu jak i z tyłu obudowy.

Wymiary:

wysokość - 68 mm, szerokość - 220 mm, głębokość - 440 mm

Wyposazenie:

Każda obudowa wyposażone jest śruby mocujące dla płyty głównej, Wyłącznik stykoway ON/OFF, diody LED sygnalizacji POWER i DHH oraz półki dla dysków 2,5'. W celu wykorzystania pełnej funkcjonalności półki dla HDD należy dodatkowo zaopatrzyć się w adapter SATA mocowany właśnie do półki.

shopping_cart