Obudowa PCX
Cena 153 PLN
Dostępność 10
Link

Obudowa PCX dedykowana jest zarówno do budowy komputerów DeskTop jak i serwerów. Konstrukcja PCX pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu płyty mini-ITX jednak tylko w formacie thin-mini. Zmniejsza to możliwości jej zastosowań ale pozwala na konstruowanie i budowanie komputerów i serwerów o bardzo małych rozmiarach. Obecnie bardzo popularne stały się płyty na których fabrycznie zainstalowane są już procesory wraz z chłodzeniem. Przy zastosowaniu odpowiedniej płyty możliwe jest również zainstalowanie dysku 2,5' w dedykowanej do tego celu szufladzie. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na wymienę dysku bez konieczności otwierznia pokrywy komputera.
Perforacja obudowy umieszczona z jej lewego i prawego boku umożliwia swobodny przepływ powietrza nawet w przypadku płyt głównych posiadających tylko chłodzenie pasywne. Konstrukcja obudowy PCX umożliwia zamocowanie jej w specjalnym adapterze co pozwala na zaszeregowanie wielu takich obudów na niewielkiej powierzchni. W dedykowanym do tego celu adapterze PCpack mieści się aż 12 obudów PCX oraz PCX-L.

Dodatkowym atutem wszystkich obudów jest fakt, że zarówno sygnalizację LED jak i wyłącznik ON/OFF można zainstalować z przodu jak i z tyłu obudowy.

Wymiary:

wysokość - 34 mm, szerokość - 220 mm, głębokość - 220 mm

Wyposazenie:

Każda obudowa wyposażone jest śruby mocujące dla płyty głównej, Wyłącznik stykoway ON/OFF, diody LED sygnalizacji POWER i DHH oraz półki dla dysków 2,5'. W celu wykorzystania pełnej funkcjonalności półki dla HDD należy dodatkowo zaopatrzyć się w adapter SATA mocowany właśnie do półki.

shopping_cart