Obudowa PCX-L1
Cena 168 PLN
Dostępność 10
Link

Obudowa PCX-L1 dedykowana jest do budowy serwerów. Konstrukcja PCX-L1 pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu płyty mini-ITX THIN MINI oraz zastosowania spacjalnych radiatorów w przypadku koniecznosci chłodzenia wymuszonego.
Wnętrze obudowy pomieści 2 dyski 3,5' lub 4 dysków 2,5'. Perforacja obudowy umieszczona z jej lewego i prawego boku umożliwia swobodny przepływ powietrza nawet w przypadku płyt głównych posiadających tylko chłodzenie pasywne. Konstrukcja obudowy PCX-L1 umożliwia zamocowanie jej w specjalnym adapterze co pozwala na zaszeregowanie wielu takich obudów na niewielkiej powierzchni. W dedykowanym do tego celu adapterze PCpack mieści się aż 12 obudów PCX-L1 oraz PCX. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia dożą koncentrację serwerów na małej powieżchni szafy teleinformatycznej jednak w tym przypadku zalecane jest zastosowanie paneli wentylacyjnych dla zapewnienia odprowadzenia ciepła z układów płyty głównej. Obudowy PCX-L1 należy wentylować od frontu kierując strumień powietrza w kierunku tyłu obudowy. Oczywiście obudowy PCX-L1 należy umieścić w adapterze pionowo na lewym lub prawym jej boku

Dodatkowym atutem wszystkich obudów jest fakt, że zarówno sygnalizację LED jak i wyłącznik ON/OFF można zainstalować z przodu jak i z tyłu obudowy.

Wymiary:

wysokość - 34 mm, szerokość - 220 mm, głębokość - 440 mm

Wyposazenie:

Każda obudowa wyposażone jest śruby mocujące dla płyty głównej, Wyłącznik stykoway ON/OFF, diody LED sygnalizacji POWER i DHH oraz półki dla dysków 2,5'. W celu wykorzystania pełnej funkcjonalności półki dla HDD należy dodatkowo zaopatrzyć się w adapter SATA mocowany właśnie do półki.

shopping_cart