Obudowa PCY
Cena 128 PLN
Dostępność 30
Link http://www.rc-box.com/siteitem/show/id/1187

Obudowa PCY dedykowana jest zarówno do budowy komputerów DeskTop jak i serwerów. Konstrukcja PCY pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu pełnowymiarowej płyty mini-ITX. Pozwala to na budowanie komputerów i serwerów o bardzo małych rozmiarach. Obecnie bardzo popularne stały się płyty na których fabrycznie zainstalowane są już procesory wraz z chłodzeniem co pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz tak małej obudowy. Przy zastosowaniu odpowiedniej płyty możliwe jest również zainstalowanie dysku 2 dysków 2,5' w dedykowanych do tego celu szufladach. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia wymienę dysku bez konieczności otwierznia pokrywy komputera.
Perforacja obudowy umieszczona z jej lewego i prawego boku umożliwia swobodny przepływ powietrza nawet w przypadku płyt głównych posiadających tylko chłodzenie pasywne. Konstrukcja obudowy PCY umożliwia zamocowanie jej w specjalnym adapterze co pozwala na zaszeregowanie wielu takich obudów na niewielkiej powierzchni. W dedykowanym do tego celu adapterze PCpack mieści się aż 6 obudów PCY oraz PCY-L.

Dodatkowym atutem wszystkich obudów jest fakt, że zarówno sygnalizację LED jak i wyłącznik ON/OFF można zainstalować z przodu jak i z tyłu obudowy. Takie rozwiązanie umożliwia montowanie serwerów złączami zwróconymi do produ. Daje to swobodny dostęp zarówno do okablowania jak i sygnalizacji.

Wymiary:

wysokość - 68 mm, szerokość - 220 mm, głębokość - 220 mm

Wyposazenie:

Każda obudowa wyposażone jest śruby mocujące dla płyty głównej, Wyłącznik stykoway ON/OFF, diody LED sygnalizacji POWER i DHH oraz półki dla dysków 2,5'. W celu wykorzystania pełnej funkcjonalności półki dla HDD należy dodatkowo zaopatrzyć się w adapter SATA mocowany właśnie do półki.

shopping_cart